Cronimet League 23/24

Cronimet League 23/24

select
Regular Season Regular Season Matches

Regular Season

01/10/2023 - 17:00

TalTech SH

01/10/2023 - 17:00

01/10/2023 - 17:00

Selver/TalTech

3 - 1

BIGBANK Tartu


01/10/2023 - 17:00

3 - 1

Selver/TalTech

BIGBANK Tartu

05/10/2023 - 19:00

Võru SH

05/10/2023 - 19:00

05/10/2023 - 19:00

Barrus Võru VK

3 - 1

PÄRNU VK

Käpa Argo
Murulo Rauno

05/10/2023 - 19:00

3 - 1

Barrus Võru VK

PÄRNU VK

07/10/2023 - 18:00

Jurmalas State gymnasium sport hall

07/10/2023 - 18:00

07/10/2023 - 18:00

RTU Robežsardze/Jūrmala

3 - 2

Jēkabpils Lūši

Piševs Rolands
Ozoliņš Ilgvars

07/10/2023 - 18:00

3 - 2

RTU Robežsardze/Jūrmala

Jēkabpils Lūši

11/10/2023 - 19:00

TalTech SH

11/10/2023 - 19:00

11/10/2023 - 19:00

Selver/TalTech

3 - 1

Barrus Võru VK

Varblane Erko
Strandson Risto

11/10/2023 - 19:00

3 - 1

Selver/TalTech

Barrus Võru VK

14/10/2023 - 17:00

Gargzdai

14/10/2023 - 17:00

14/10/2023 - 17:00

Amber Volley

2 - 3

Ezerzeme/DU


14/10/2023 - 17:00

2 - 3

Amber Volley

Ezerzeme/DU

15/10/2023 - 15:00

Gargzdai

15/10/2023 - 15:00

15/10/2023 - 15:00

Amber Volley

3 - 0

Jēkabpils Lūši


15/10/2023 - 15:00

3 - 0

Amber Volley

Jēkabpils Lūši

15/10/2023 - 17:00

Pärnu SH

15/10/2023 - 17:00

15/10/2023 - 17:00

PÄRNU VK

1 - 3

BIGBANK Tartu

Rummi Uku
Keel Are

15/10/2023 - 17:00

1 - 3

PÄRNU VK

BIGBANK Tartu

15/10/2023 - 18:00

Jurmalas State gymnasium sport hall

15/10/2023 - 18:00

15/10/2023 - 18:00

RTU Robežsardze/Jūrmala

0 - 3

Ezerzeme/DU

Ozoliņš Ilgvars
Minins Iļja

15/10/2023 - 18:00

0 - 3

RTU Robežsardze/Jūrmala

Ezerzeme/DU

21/10/2023 - 17:00

Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak

21/10/2023 - 17:00

21/10/2023 - 17:00

BIGBANK Tartu

3 - 0

RTU Robežsardze/Jūrmala

Murulo Rauno
Vanaveski Kristjan

21/10/2023 - 17:00

3 - 0

BIGBANK Tartu

RTU Robežsardze/Jūrmala

21/10/2023 - 17:00

Võru SH

21/10/2023 - 17:00

21/10/2023 - 17:00

Barrus Võru VK

3 - 0

Amber Volley

Murulo Toomas
Käpa Argo

21/10/2023 - 17:00

3 - 0

Barrus Võru VK

Amber Volley

21/10/2023 - 18:00

Daugavpils BJSS SH

21/10/2023 - 18:00

21/10/2023 - 18:00

Ezerzeme/DU

0 - 3

PÄRNU VK

Lazdovskis Aleksejs
Cemodanovs Nikolajs

21/10/2023 - 18:00

0 - 3

Ezerzeme/DU

PÄRNU VK

21/10/2023 - 18:00

Jēkabpils Sporta nams

21/10/2023 - 18:00

21/10/2023 - 18:00

Jēkabpils Lūši

0 - 3

Selver/TalTech

Kurtišs Salvis
Ivanovs Jānis

21/10/2023 - 18:00

0 - 3

Jēkabpils Lūši

Selver/TalTech

22/10/2023 - 14:00

Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak

22/10/2023 - 14:00

22/10/2023 - 14:00

BIGBANK Tartu

3 - 0

Amber Volley

Vanaveski Kristjan
Murulo Toomas

22/10/2023 - 14:00

3 - 0

BIGBANK Tartu

Amber Volley

22/10/2023 - 16:00

Jēkabpils Sporta nams

22/10/2023 - 16:00

22/10/2023 - 16:00

Jēkabpils Lūši

3 - 2

PÄRNU VK

Minins Iļja
Mičs Juris

22/10/2023 - 16:00

3 - 2

Jēkabpils Lūši

PÄRNU VK

22/10/2023 - 17:00

Võru SH

22/10/2023 - 17:00

22/10/2023 - 17:00

Barrus Võru VK

3 - 2

RTU Robežsardze/Jūrmala

Jõesaar Olavi
Käpa Argo

22/10/2023 - 17:00

3 - 2

Barrus Võru VK

RTU Robežsardze/Jūrmala

22/10/2023 - 18:00

Daugavpils BJSS SH

22/10/2023 - 18:00

22/10/2023 - 18:00

Ezerzeme/DU

1 - 3

Selver/TalTech

Cemodanovs Nikolajs
Lazdovskis Aleksejs

22/10/2023 - 18:00

1 - 3

Ezerzeme/DU

Selver/TalTech

28/10/2023 - 18:00

Jurmalas State gymnasium sport hall

28/10/2023 - 18:00

28/10/2023 - 18:00

RTU Robežsardze/Jūrmala

1 - 3

Amber Volley

Piševs Rolands
Kurtišs Salvis

28/10/2023 - 18:00

1 - 3

RTU Robežsardze/Jūrmala

Amber Volley

28/10/2023 - 18:00

Jēkabpils Sporta nams

28/10/2023 - 18:00

28/10/2023 - 18:00

Jēkabpils Lūši

1 - 3

Ezerzeme/DU

Minins Iļja
Lazdovskis Aleksejs

28/10/2023 - 18:00

1 - 3

Jēkabpils Lūši

Ezerzeme/DU

02/11/2023 - 19:00

Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak

02/11/2023 - 19:00

02/11/2023 - 19:00

BIGBANK Tartu

3 - 0

Barrus Võru VK

Murulo Rauno
Unt Jaanika

02/11/2023 - 19:00

3 - 0

BIGBANK Tartu

Barrus Võru VK

03/11/2023 - 19:00

Pärnu SH

03/11/2023 - 19:00

03/11/2023 - 19:00

PÄRNU VK

0 - 3

Selver/TalTech

Põldemaa Kaarel
Rummi Uku

03/11/2023 - 19:00

0 - 3

PÄRNU VK

Selver/TalTech

11/11/2023 - 17:00

Gargzdai

11/11/2023 - 17:00

11/11/2023 - 17:00

Amber Volley

0 - 3

Selver/TalTech


11/11/2023 - 17:00

0 - 3

Amber Volley

Selver/TalTech

11/11/2023 - 17:00

Jurmalas State gymnasium sport hall

11/11/2023 - 17:00

11/11/2023 - 17:00

RTU Robežsardze/Jūrmala

1 - 3

PÄRNU VK

Mičs Juris
Minins Iļja

11/11/2023 - 17:00

1 - 3

RTU Robežsardze/Jūrmala

PÄRNU VK

11/11/2023 - 18:00

Daugavpils BJSS SH

11/11/2023 - 18:00

11/11/2023 - 18:00

Ezerzeme/DU

0 - 3

BIGBANK Tartu

Kurtišs Salvis
Lazdovskis Aleksejs

11/11/2023 - 18:00

0 - 3

Ezerzeme/DU

BIGBANK Tartu

11/11/2023 - 19:00

Jēkabpils Sporta nams

11/11/2023 - 19:00

11/11/2023 - 19:00

Jēkabpils Lūši

1 - 3

Barrus Võru VK

Alksnis Ritvars
Ozoliņš Ilgvars

11/11/2023 - 19:00

1 - 3

Jēkabpils Lūši

Barrus Võru VK

12/11/2023 - 15:00

Gargzdai

12/11/2023 - 15:00

12/11/2023 - 15:00

Amber Volley

3 - 0

PÄRNU VK


12/11/2023 - 15:00

3 - 0

Amber Volley

PÄRNU VK

12/11/2023 - 16:00

Jēkabpils Sporta nams

12/11/2023 - 16:00

12/11/2023 - 16:00

Jēkabpils Lūši

1 - 3

BIGBANK Tartu

Lazdovskis Aleksejs
Piševs Rolands

12/11/2023 - 16:00

1 - 3

Jēkabpils Lūši

BIGBANK Tartu

12/11/2023 - 18:00

Daugavpils BJSS SH

12/11/2023 - 18:00

12/11/2023 - 18:00

Ezerzeme/DU

2 - 3

Barrus Võru VK

Kurtišs Salvis
Cemodanovs Nikolajs

12/11/2023 - 18:00

2 - 3

Ezerzeme/DU

Barrus Võru VK

12/11/2023 - 18:00

Jurmalas State gymnasium sport hall

12/11/2023 - 18:00

12/11/2023 - 18:00

RTU Robežsardze/Jūrmala

1 - 3

Selver/TalTech

Minins Iļja
Ozoliņš Ilgvars

12/11/2023 - 18:00

1 - 3

RTU Robežsardze/Jūrmala

Selver/TalTech

18/11/2023 - 18:00

Jēkabpils Sporta nams

18/11/2023 - 18:00

18/11/2023 - 18:00

Jēkabpils Lūši

3 - 2

Amber Volley

Kurtišs Salvis
Minins Iļja

18/11/2023 - 18:00

3 - 2

Jēkabpils Lūši

Amber Volley

18/11/2023 - 18:00

Daugavpils BJSS SH

18/11/2023 - 18:00

18/11/2023 - 18:00

Ezerzeme/DU

3 - 2

RTU Robežsardze/Jūrmala

Mičs Juris
Lazdovskis Aleksejs

18/11/2023 - 18:00

3 - 2

Ezerzeme/DU

RTU Robežsardze/Jūrmala

19/11/2023 - 12:30

Daugavpils BJSS SH

19/11/2023 - 12:30

19/11/2023 - 12:30

Ezerzeme/DU

3 - 0

Amber Volley

Lazdovskis Aleksejs
Minins Iļja

19/11/2023 - 12:30

3 - 0

Ezerzeme/DU

Amber Volley

19/11/2023 - 16:00

Jēkabpils Sporta nams

19/11/2023 - 16:00

19/11/2023 - 16:00

Jēkabpils Lūši

2 - 3

RTU Robežsardze/Jūrmala

Tišanovs Egīls
Bergmanis Arnis

19/11/2023 - 16:00

2 - 3

Jēkabpils Lūši

RTU Robežsardze/Jūrmala

19/11/2023 - 17:00

Pärnu SH

19/11/2023 - 17:00

19/11/2023 - 17:00

PÄRNU VK

3 - 1

Barrus Võru VK

Unt Jaanika
Horn Ats

19/11/2023 - 17:00

3 - 1

PÄRNU VK

Barrus Võru VK

19/11/2023 - 18:00

Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak

19/11/2023 - 18:00

19/11/2023 - 18:00

BIGBANK Tartu

1 - 3

Selver/TalTech

Käpa Argo
Vanaveski Kristjan

19/11/2023 - 18:00

1 - 3

BIGBANK Tartu

Selver/TalTech

02/12/2023 - 17:00

Gargzdai

02/12/2023 - 17:00

02/12/2023 - 17:00

Amber Volley

2 - 3

Barrus Võru VK


02/12/2023 - 17:00

2 - 3

Amber Volley

Barrus Võru VK

02/12/2023 - 18:00

Daugavpils BJSS SH

02/12/2023 - 18:00

02/12/2023 - 18:00

Ezerzeme/DU

3 - 0

Jēkabpils Lūši

Bergmanis Arnis
Cemodanovs Nikolajs

02/12/2023 - 18:00

3 - 0

Ezerzeme/DU

Jēkabpils Lūši

02/12/2023 - 18:00

Jurmalas State gymnasium sport hall

02/12/2023 - 18:00

02/12/2023 - 18:00

RTU Robežsardze/Jūrmala

1 - 3

BIGBANK Tartu

Minins Iļja
Ozoliņš Ilgvars

02/12/2023 - 18:00

1 - 3

RTU Robežsardze/Jūrmala

BIGBANK Tartu

03/12/2023 - 15:00

Gargzdai

03/12/2023 - 15:00

03/12/2023 - 15:00

Amber Volley

1 - 3

BIGBANK Tartu


03/12/2023 - 15:00

1 - 3

Amber Volley

BIGBANK Tartu

03/12/2023 - 17:00

TalTech SH

03/12/2023 - 17:00

03/12/2023 - 17:00

Selver/TalTech

3 - 1

PÄRNU VK

Vanaveski Kristjan
Vitsur Marek

03/12/2023 - 17:00

3 - 1

Selver/TalTech

PÄRNU VK

03/12/2023 - 18:00

Jurmalas State gymnasium sport hall

03/12/2023 - 18:00

03/12/2023 - 18:00

RTU Robežsardze/Jūrmala

3 - 0

Barrus Võru VK

Kurtišs Salvis
Piševs Rolands

03/12/2023 - 18:00

3 - 0

RTU Robežsardze/Jūrmala

Barrus Võru VK

09/12/2023 - 16:00

TalTech SH

09/12/2023 - 16:00

09/12/2023 - 16:00

Selver/TalTech

3 - 0

Jēkabpils Lūši

Vitsur Marek
Põldemaa Kaarel

09/12/2023 - 16:00

3 - 0

Selver/TalTech

Jēkabpils Lūši

09/12/2023 - 17:00

Gargzdai

09/12/2023 - 17:00

09/12/2023 - 17:00

Amber Volley

0 - 3

RTU Robežsardze/Jūrmala


09/12/2023 - 17:00

0 - 3

Amber Volley

RTU Robežsardze/Jūrmala

09/12/2023 - 17:00

Võru SH

09/12/2023 - 17:00

09/12/2023 - 17:00

Barrus Võru VK

1 - 3

BIGBANK Tartu

Käpa Imre
Käpa Argo

09/12/2023 - 17:00

1 - 3

Barrus Võru VK

BIGBANK Tartu

09/12/2023 - 17:00

Pärnu SH

09/12/2023 - 17:00

09/12/2023 - 17:00

PÄRNU VK

0 - 3

Ezerzeme/DU

Varblane Erko
Horn Ats

09/12/2023 - 17:00

0 - 3

PÄRNU VK

Ezerzeme/DU

10/12/2023 - 17:00

Pärnu SH

10/12/2023 - 17:00

10/12/2023 - 17:00

PÄRNU VK

3 - 0

Jēkabpils Lūši

Horn Ats
Varblane Erko

10/12/2023 - 17:00

3 - 0

PÄRNU VK

Jēkabpils Lūši

10/12/2023 - 17:00

TalTech SH

10/12/2023 - 17:00

10/12/2023 - 17:00

Selver/TalTech

3 - 0

Ezerzeme/DU

Strandson Risto
Suhhova Irina

10/12/2023 - 17:00

3 - 0

Selver/TalTech

Ezerzeme/DU

21/12/2023 - 19:00

Võru SH

21/12/2023 - 19:00

21/12/2023 - 19:00

Barrus Võru VK

0 - 3

Selver/TalTech


21/12/2023 - 19:00

0 - 3

Barrus Võru VK

Selver/TalTech

21/12/2023 - 19:00

Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak

21/12/2023 - 19:00

21/12/2023 - 19:00

BIGBANK Tartu

3 - 1

PÄRNU VK


21/12/2023 - 19:00

3 - 1

BIGBANK Tartu

PÄRNU VK