Baltic Women`s Volleyball League 23/24

Baltic Women`s Volleyball League 23/24

select
Main Tournament Main Tournament Matches

Regular Season

30/09/2023 - 14:00

Audentese SH suur saal

30/09/2023 - 14:00

30/09/2023 - 14:00

Audentes SG/NK

0 - 3

TÜ/Bigbank


30/09/2023 - 14:00

0 - 3

Audentes SG/NK

TÜ/Bigbank

01/10/2023 - 14:00

TalTech SH

01/10/2023 - 14:00

01/10/2023 - 14:00

TalTech

3 - 0

Audentes SG/NK


01/10/2023 - 14:00

3 - 0

TalTech

Audentes SG/NK

01/10/2023 - 14:00

Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak

01/10/2023 - 14:00

01/10/2023 - 14:00

TÜ/Bigbank

3 - 2

Rae Spordikool/VIASTON


01/10/2023 - 14:00

3 - 2

TÜ/Bigbank

Rae Spordikool/VIASTON

07/10/2023 - 18:30

Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak

07/10/2023 - 18:30

07/10/2023 - 18:30

TÜ/Bigbank

1 - 3

TalTech


07/10/2023 - 18:30

1 - 3

TÜ/Bigbank

TalTech

07/10/2023 - 19:00

Riga VS SH

07/10/2023 - 19:00

07/10/2023 - 19:00

Riga Volleyball School/LU

2 - 3

Kaunas-VDU

Poršņevs Pāvels
Svagere Kristīne

07/10/2023 - 19:00

2 - 3

Riga Volleyball School/LU

Kaunas-VDU

07/10/2023 - 19:00

Rimi Olympic center

07/10/2023 - 19:00

07/10/2023 - 19:00

RSU/MSG

2 - 3

Jonavos ,,Aušrinė''

Tišanovs Egīls
Ivbulis Deniss

07/10/2023 - 19:00

2 - 3

RSU/MSG

Jonavos ,,Aušrinė''

08/10/2023 - 15:30

Rimi Olympic center

08/10/2023 - 15:30

08/10/2023 - 15:30

RSU/MSG

0 - 3

Kaunas-VDU

Mičs Juris
Ivanovs Jānis

08/10/2023 - 15:30

0 - 3

RSU/MSG

Kaunas-VDU

08/10/2023 - 16:00

Riga VS SH

08/10/2023 - 16:00

08/10/2023 - 16:00

Riga Volleyball School/LU

3 - 0

Jonavos ,,Aušrinė''

Svagere Kristīne
Ivbulis Deniss

08/10/2023 - 16:00

3 - 0

Riga Volleyball School/LU

Jonavos ,,Aušrinė''

14/10/2023 - 19:00

Daugavpils Sport School SH

14/10/2023 - 19:00

14/10/2023 - 19:00

SUFA klubs/DU

0 - 3

Rae Spordikool/VIASTON

Lazdovskis Aleksejs
Cemodanovs Nikolajs

14/10/2023 - 19:00

0 - 3

SUFA klubs/DU

Rae Spordikool/VIASTON

14/10/2023 - 19:00

Jelgava Sport hall

14/10/2023 - 19:00

14/10/2023 - 19:00

VK Jelgava

3 - 0

Audentes SG/NK


14/10/2023 - 19:00

3 - 0

VK Jelgava

Audentes SG/NK

15/10/2023 - 14:00

Jelgava Sport hall

15/10/2023 - 14:00

15/10/2023 - 14:00

VK Jelgava

1 - 3

Rae Spordikool/VIASTON


15/10/2023 - 14:00

1 - 3

VK Jelgava

Rae Spordikool/VIASTON

15/10/2023 - 17:00

Daugavpils Sport School SH

15/10/2023 - 17:00

15/10/2023 - 17:00

SUFA klubs/DU

1 - 3

Audentes SG/NK

Cemodanovs Nikolajs
Lazdovskis Aleksejs

15/10/2023 - 17:00

1 - 3

SUFA klubs/DU

Audentes SG/NK

21/10/2023 - 16:00

Audentese SH suur saal

21/10/2023 - 16:00

21/10/2023 - 16:00

Audentes SG/NK

3 - 2

Riga Volleyball School/LU


21/10/2023 - 16:00

3 - 2

Audentes SG/NK

Riga Volleyball School/LU

21/10/2023 - 16:00

ASU SC

21/10/2023 - 16:00

21/10/2023 - 16:00

Jonavos ,,Aušrinė''

3 - 2

TÜ/Bigbank


21/10/2023 - 16:00

3 - 2

Jonavos ,,Aušrinė''

TÜ/Bigbank

21/10/2023 - 17:00

Jüri Sports hall

21/10/2023 - 17:00

21/10/2023 - 17:00

Rae Spordikool/VIASTON

3 - 1

RSU/MSG


21/10/2023 - 17:00

3 - 1

Rae Spordikool/VIASTON

RSU/MSG

21/10/2023 - 18:00

President Valdas Adamkus Sports Center (VDU)

21/10/2023 - 18:00

21/10/2023 - 18:00

Kaunas-VDU

0 - 3

TalTech


21/10/2023 - 18:00

0 - 3

Kaunas-VDU

TalTech

21/10/2023 - 19:00

Jelgava novada Sporta centrs

21/10/2023 - 19:00

21/10/2023 - 19:00

VK Jelgava

3 - 0

SUFA klubs/DU

Mičs Juris
Bergmanis Arnis

21/10/2023 - 19:00

3 - 0

VK Jelgava

SUFA klubs/DU

22/10/2023 - 12:00

Audentese SH suur saal

22/10/2023 - 12:00

22/10/2023 - 12:00

Audentes SG/NK

3 - 2

RSU/MSG


22/10/2023 - 12:00

3 - 2

Audentes SG/NK

RSU/MSG

22/10/2023 - 12:00

Jüri Sports hall

22/10/2023 - 12:00

22/10/2023 - 12:00

Rae Spordikool/VIASTON

2 - 3

Riga Volleyball School/LU


22/10/2023 - 12:00

2 - 3

Rae Spordikool/VIASTON

Riga Volleyball School/LU

22/10/2023 - 12:00

President Valdas Adamkus Sports Center (VDU)

22/10/2023 - 12:00

22/10/2023 - 12:00

Kaunas-VDU

3 - 1

TÜ/Bigbank


22/10/2023 - 12:00

3 - 1

Kaunas-VDU

TÜ/Bigbank

22/10/2023 - 13:00

Jonavos Sports Arena

22/10/2023 - 13:00

22/10/2023 - 13:00

Jonavos ,,Aušrinė''

0 - 3

TalTech


22/10/2023 - 13:00

0 - 3

Jonavos ,,Aušrinė''

TalTech

28/10/2023 - 12:00

Daugavpils Sport School SH

28/10/2023 - 12:00

28/10/2023 - 12:00

SUFA klubs/DU

0 - 3

RSU/MSG

Cemodanovs Nikolajs
Naidjonkos Francis

28/10/2023 - 12:00

0 - 3

SUFA klubs/DU

RSU/MSG

28/10/2023 - 17:00

Jonava Sporto Centras

28/10/2023 - 17:00

28/10/2023 - 17:00

Jonavos ,,Aušrinė''

3 - 0

Rae Spordikool/VIASTON


28/10/2023 - 17:00

3 - 0

Jonavos ,,Aušrinė''

Rae Spordikool/VIASTON

28/10/2023 - 18:00

President Valdas Adamkus Sports Center (VDU)

28/10/2023 - 18:00

28/10/2023 - 18:00

Kaunas-VDU

3 - 2

Audentes SG/NK


28/10/2023 - 18:00

3 - 2

Kaunas-VDU

Audentes SG/NK

28/10/2023 - 19:00

Jelgava Sport hall

28/10/2023 - 19:00

28/10/2023 - 19:00

VK Jelgava

0 - 3

Riga Volleyball School/LU

Bergmanis Arnis
Tiliba Una

28/10/2023 - 19:00

0 - 3

VK Jelgava

Riga Volleyball School/LU

29/10/2023 - 12:00

President Valdas Adamkus Sports Center (VDU)

29/10/2023 - 12:00

29/10/2023 - 12:00

Kaunas-VDU

3 - 2

Rae Spordikool/VIASTON


29/10/2023 - 12:00

3 - 2

Kaunas-VDU

Rae Spordikool/VIASTON

29/10/2023 - 13:00

Jonava Sporto Centras

29/10/2023 - 13:00

29/10/2023 - 13:00

Jonavos ,,Aušrinė''

1 - 3

Audentes SG/NK


29/10/2023 - 13:00

1 - 3

Jonavos ,,Aušrinė''

Audentes SG/NK

29/10/2023 - 14:00

Jelgava Sport hall

29/10/2023 - 14:00

29/10/2023 - 14:00

VK Jelgava

3 - 1

RSU/MSG

Tiliba Una
Bergmanis Arnis

29/10/2023 - 14:00

3 - 1

VK Jelgava

RSU/MSG

29/10/2023 - 17:00

Daugavpils Sport School SH

29/10/2023 - 17:00

29/10/2023 - 17:00

SUFA klubs/DU

0 - 3

Riga Volleyball School/LU

Lazdovskis Aleksejs
Cemodanovs Nikolajs

29/10/2023 - 17:00

0 - 3

SUFA klubs/DU

Riga Volleyball School/LU

02/11/2023 - 19:30

TalTech SH

02/11/2023 - 19:30

02/11/2023 - 19:30

TalTech

3 - 1

Rae Spordikool/VIASTON


02/11/2023 - 19:30

3 - 1

TalTech

Rae Spordikool/VIASTON

02/11/2023 - 20:00

Rimi Olympic center

02/11/2023 - 20:00

02/11/2023 - 20:00

RSU/MSG

3 - 1

VK Jelgava


02/11/2023 - 20:00

3 - 1

RSU/MSG

VK Jelgava

05/11/2023 - 12:00

Rimi Olympic center

05/11/2023 - 12:00

05/11/2023 - 12:00

RSU/MSG

3 - 1

SUFA klubs/DU


05/11/2023 - 12:00

3 - 1

RSU/MSG

SUFA klubs/DU

11/11/2023 - 14:00

President Valdas Adamkus Sports Center (VDU)

11/11/2023 - 14:00

11/11/2023 - 14:00

Kaunas-VDU

3 - 1

Jonavos ,,Aušrinė''


11/11/2023 - 14:00

3 - 1

Kaunas-VDU

Jonavos ,,Aušrinė''

11/11/2023 - 14:00

Daugavpils Sport School SH

11/11/2023 - 14:00

11/11/2023 - 14:00

SUFA klubs/DU

1 - 3

TÜ/Bigbank


11/11/2023 - 14:00

1 - 3

SUFA klubs/DU

TÜ/Bigbank

11/11/2023 - 16:00

Jelgava Sport hall

11/11/2023 - 16:00

11/11/2023 - 16:00

VK Jelgava

2 - 3

TalTech


11/11/2023 - 16:00

2 - 3

VK Jelgava

TalTech

11/11/2023 - 20:00

Riga VS SH

11/11/2023 - 20:00

11/11/2023 - 20:00

Riga Volleyball School/LU

3 - 1

RSU/MSG


11/11/2023 - 20:00

3 - 1

Riga Volleyball School/LU

RSU/MSG

12/11/2023 - 14:00

Daugavpils Sport School SH

12/11/2023 - 14:00

12/11/2023 - 14:00

SUFA klubs/DU

0 - 3

TalTech


12/11/2023 - 14:00

0 - 3

SUFA klubs/DU

TalTech

12/11/2023 - 14:00

Jelgava Sport hall

12/11/2023 - 14:00

12/11/2023 - 14:00

VK Jelgava

3 - 2

TÜ/Bigbank


12/11/2023 - 14:00

3 - 2

VK Jelgava

TÜ/Bigbank

28/11/2023 - 19:00

Jüri Sports hall

28/11/2023 - 19:00

28/11/2023 - 19:00

Rae Spordikool/VIASTON

3 - 0

Audentes SG/NK


28/11/2023 - 19:00

3 - 0

Rae Spordikool/VIASTON

Audentes SG/NK

02/12/2023 - 13:00

TalTech SH

02/12/2023 - 13:00

02/12/2023 - 13:00

TalTech

3 - 0

Riga Volleyball School/LU


02/12/2023 - 13:00

3 - 0

TalTech

Riga Volleyball School/LU

02/12/2023 - 17:00

Jonava Sporto Centras

02/12/2023 - 17:00

02/12/2023 - 17:00

Jonavos ,,Aušrinė''

2 - 3

SUFA klubs/DU


02/12/2023 - 17:00

2 - 3

Jonavos ,,Aušrinė''

SUFA klubs/DU

02/12/2023 - 17:00

Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak

02/12/2023 - 17:00

02/12/2023 - 17:00

TÜ/Bigbank

3 - 0

RSU/MSG


02/12/2023 - 17:00

3 - 0

TÜ/Bigbank

RSU/MSG

02/12/2023 - 18:00

President Valdas Adamkus Sports Center (VDU)

02/12/2023 - 18:00

02/12/2023 - 18:00

Kaunas-VDU

3 - 1

VK Jelgava


02/12/2023 - 18:00

3 - 1

Kaunas-VDU

VK Jelgava

03/12/2023 - 12:00

President Valdas Adamkus Sports Center (VDU)

03/12/2023 - 12:00

03/12/2023 - 12:00

Kaunas-VDU

3 - 0

SUFA klubs/DU


03/12/2023 - 12:00

3 - 0

Kaunas-VDU

SUFA klubs/DU

03/12/2023 - 13:00

Jonava Sporto Centras

03/12/2023 - 13:00

03/12/2023 - 13:00

Jonavos ,,Aušrinė''

1 - 3

VK Jelgava


03/12/2023 - 13:00

1 - 3

Jonavos ,,Aušrinė''

VK Jelgava

03/12/2023 - 13:00

Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak

03/12/2023 - 13:00

03/12/2023 - 13:00

TÜ/Bigbank

2 - 3

Riga Volleyball School/LU


03/12/2023 - 13:00

2 - 3

TÜ/Bigbank

Riga Volleyball School/LU

03/12/2023 - 14:00

TalTech SH

03/12/2023 - 14:00

03/12/2023 - 14:00

TalTech

3 - 1

RSU/MSG


03/12/2023 - 14:00

3 - 1

TalTech

RSU/MSG

07/12/2023 - 20:00

Riga VS SH

07/12/2023 - 20:00

07/12/2023 - 20:00

Riga Volleyball School/LU