Credit24 Champions League 19/20

Credit24 Champions League

select
Regular Season Regular Season Matches

Round 1

02/10/2019 - 19:00

TalTech SH

02/10/2019 - 19:00

02/10/2019 - 19:00

TalTech

1 - 3

SAAREMAA VK

Murulo Rauno
Saks Irina

02/10/2019 - 19:00

1 - 3

TalTech

SAAREMAA VK

03/10/2019 - 19:00

Pärnu SH

03/10/2019 - 19:00

03/10/2019 - 19:00

PÄRNU VK

3 - 1

OC Limbaži/MSĢ

Orgvee Siim
Horn Ats

03/10/2019 - 19:00

3 - 1

PÄRNU VK

OC Limbaži/MSĢ

05/10/2019 - 17:00

Kuressaare SH

05/10/2019 - 17:00

05/10/2019 - 17:00

SAAREMAA VK

3 - 2

BIGBANK Tartu

Kõiv Tiit
Käpa Imre

05/10/2019 - 17:00

3 - 2

SAAREMAA VK

BIGBANK Tartu

05/10/2019 - 19:00

Audentese SH

05/10/2019 - 19:00

05/10/2019 - 19:00

SELVER Tallinn

3 - 2

SK Jēkabpils Lūši

Strandson Risto
Suhhova Irina

05/10/2019 - 19:00

3 - 2

SELVER Tallinn

SK Jēkabpils Lūši

05/10/2019 - 19:00

Riga VS SH

05/10/2019 - 19:00

05/10/2019 - 19:00

RTU/Robežsardze

1 - 3

VK BIOLARS/Jelgava

Kurtišs Salvis
Piševs Rolands

05/10/2019 - 19:00

1 - 3

RTU/Robežsardze

VK BIOLARS/Jelgava

06/10/2019 - 17:00

Pärnu SH

06/10/2019 - 17:00

06/10/2019 - 17:00

PÄRNU VK

2 - 3

SK Jēkabpils Lūši

Murulo Toomas
Vanaveski Kristjan

06/10/2019 - 17:00

2 - 3

PÄRNU VK

SK Jēkabpils Lūši

06/10/2019 - 19:00

Audentese SH

06/10/2019 - 19:00

06/10/2019 - 19:00

SELVER Tallinn

3 - 0

OC Limbaži/MSĢ

Käpa Imre
Kõiv Tiit

06/10/2019 - 19:00

3 - 0

SELVER Tallinn

OC Limbaži/MSĢ

10/10/2019 - 19:00

Kuressaare SH

10/10/2019 - 19:00

10/10/2019 - 19:00

SAAREMAA VK

3 - 2

SELVER Tallinn

Merilaine Mehis
Keel Are

10/10/2019 - 19:00

3 - 2

SAAREMAA VK

SELVER Tallinn

12/10/2019 - 17:00

Zemgale Olympic Center

12/10/2019 - 17:00

12/10/2019 - 17:00

VK BIOLARS/Jelgava

1 - 3

BIGBANK Tartu

Kurtišs Salvis
Ozoliņš Ilgvars

12/10/2019 - 17:00

1 - 3

VK BIOLARS/Jelgava

BIGBANK Tartu

12/10/2019 - 18:00

Jēkabpils Sporta nams

12/10/2019 - 18:00

12/10/2019 - 18:00

SK Jēkabpils Lūši

3 - 1

OC Limbaži/MSĢ

Piševs Rolands
Lauva Oskars

12/10/2019 - 18:00

3 - 1

SK Jēkabpils Lūši

OC Limbaži/MSĢ

12/10/2019 - 19:00

Mežaparks SH

12/10/2019 - 19:00

12/10/2019 - 19:00

RTU/Robežsardze

2 - 3

TalTech

Miņins Iļja
Gaļanskis Jānis

12/10/2019 - 19:00

2 - 3

RTU/Robežsardze

TalTech

13/10/2019 - 17:00

Zemgale Olympic Center

13/10/2019 - 17:00

13/10/2019 - 17:00

VK BIOLARS/Jelgava

3 - 2

TalTech

Poršņevs Pāvels
Kurtišs Salvis

13/10/2019 - 17:00

3 - 2

VK BIOLARS/Jelgava

TalTech

13/10/2019 - 17:00

Pärnu SH

13/10/2019 - 17:00

13/10/2019 - 17:00

PÄRNU VK

0 - 3

SAAREMAA VK

Varblane Erko
Suhhova Irina

13/10/2019 - 17:00

0 - 3

PÄRNU VK

SAAREMAA VK

13/10/2019 - 18:00

Mežaparks SH

13/10/2019 - 18:00

13/10/2019 - 18:00

RTU/Robežsardze

0 - 3

BIGBANK Tartu

Ozoliņš Ilgvars
Mičs Juris

13/10/2019 - 18:00

0 - 3

RTU/Robežsardze

BIGBANK Tartu

17/10/2019 - 19:00

Tartu Ülikooli SH

17/10/2019 - 19:00

17/10/2019 - 19:00

BIGBANK Tartu

3 - 2

TalTech

Vanaveski Kristjan
Murulo Toomas

17/10/2019 - 19:00

3 - 2

BIGBANK Tartu

TalTech

18/10/2019 - 18:00

Limbaži 3.Sec.school SH

18/10/2019 - 18:00

18/10/2019 - 18:00

OC Limbaži/MSĢ

2 - 3

SAAREMAA VK

Miņins Iļja
Ozoliņš Ilgvars

18/10/2019 - 18:00

2 - 3

OC Limbaži/MSĢ

SAAREMAA VK

19/10/2019 - 16:00

Jēkabpils Sporta nams

19/10/2019 - 16:00

19/10/2019 - 16:00

SK Jēkabpils Lūši

-

SAAREMAA VK

Alksnis Ritvars
Mičs Juris

19/10/2019 - 16:00

-

SK Jēkabpils Lūši

SAAREMAA VK

19/10/2019 - 17:00

Pärnu SH

19/10/2019 - 17:00

19/10/2019 - 17:00

PÄRNU VK

-

VK BIOLARS/Jelgava

Horn Ats
Merilaine Mehis

19/10/2019 - 17:00

-

PÄRNU VK

VK BIOLARS/Jelgava

19/10/2019 - 19:00

Audentese SH

19/10/2019 - 19:00

19/10/2019 - 19:00

SELVER Tallinn

-

RTU/Robežsardze

Strandson Risto
Murulo Rauno

19/10/2019 - 19:00

-

SELVER Tallinn

RTU/Robežsardze

20/10/2019 - 14:00

Pärnu SH

20/10/2019 - 14:00

20/10/2019 - 14:00

PÄRNU VK

-

RTU/Robežsardze

Suhhova Irina
Merilaine Mehis

20/10/2019 - 14:00

-

PÄRNU VK

RTU/Robežsardze

20/10/2019 - 19:00

Audentese SH

20/10/2019 - 19:00

20/10/2019 - 19:00

SELVER Tallinn

-

VK BIOLARS/Jelgava

Kõiv Tiit
Varblane Erko

20/10/2019 - 19:00

-

SELVER Tallinn

VK BIOLARS/Jelgava

30/10/2019 - 19:00

Limbaži 3.Sec.school SH

30/10/2019 - 19:00

30/10/2019 - 19:00

OC Limbaži/MSĢ

-

RTU/Robežsardze


30/10/2019 - 19:00

-

OC Limbaži/MSĢ

RTU/Robežsardze

30/10/2019 - 19:00

TalTech SH

30/10/2019 - 19:00

30/10/2019 - 19:00

TalTech

-

SELVER Tallinn

Saks Irina
Varblane Erko

30/10/2019 - 19:00

-

TalTech

SELVER Tallinn

31/10/2019 - 19:00

Tartu Ülikooli SH

31/10/2019 - 19:00

31/10/2019 - 19:00

BIGBANK Tartu

-

PÄRNU VK

Käpa Argo
Vanaveski Kristjan

31/10/2019 - 19:00

-

BIGBANK Tartu

PÄRNU VK

02/11/2019 - 17:00

TalTech SH

02/11/2019 - 17:00

02/11/2019 - 17:00

TalTech

-

PÄRNU VK


02/11/2019 - 17:00

-

TalTech

PÄRNU VK

02/11/2019 - 18:00

Jelgava Sport hall

02/11/2019 - 18:00

02/11/2019 - 18:00

VK BIOLARS/Jelgava

-

OC Limbaži/MSĢ


02/11/2019 - 18:00

-

VK BIOLARS/Jelgava

OC Limbaži/MSĢ

02/11/2019 - 19:00

Rīga 49 School SC

02/11/2019 - 19:00

02/11/2019 - 19:00

RTU/Robežsardze

-

SK Jēkabpils Lūši


02/11/2019 - 19:00

-

RTU/Robežsardze

SK Jēkabpils Lūši

03/11/2019 - 18:00

Zemgale Olympic Center

03/11/2019 - 18:00

03/11/2019 - 18:00

VK BIOLARS/Jelgava

-

SK Jēkabpils Lūši


03/11/2019 - 18:00

-

VK BIOLARS/Jelgava

SK Jēkabpils Lūši

03/11/2019 - 19:00

Tartu Ülikooli SH

03/11/2019 - 19:00

03/11/2019 - 19:00

BIGBANK Tartu

-

SELVER Tallinn


03/11/2019 - 19:00

-

BIGBANK Tartu

SELVER Tallinn

07/11/2019 - 19:00

Pärnu SH

07/11/2019 - 19:00

07/11/2019 - 19:00

PÄRNU VK

-

SELVER Tallinn


07/11/2019 - 19:00

-

PÄRNU VK

SELVER Tallinn

09/11/2019 - 17:00

Kuressaare SH

09/11/2019 - 17:00

09/11/2019 - 17:00

SAAREMAA VK

-

VK BIOLARS/Jelgava


09/11/2019 - 17:00

-

SAAREMAA VK

VK BIOLARS/Jelgava

09/11/2019 - 18:00

Jēkabpils Sporta nams

09/11/2019 - 18:00

09/11/2019 - 18:00

SK Jēkabpils Lūši

-

TalTech


09/11/2019 - 18:00

-

SK Jēkabpils Lūši

TalTech

09/11/2019 - 18:00

Limbaži 3.Sec.school SH

09/11/2019 - 18:00

09/11/2019 - 18:00

OC Limbaži/MSĢ

-

BIGBANK Tartu


09/11/2019 - 18:00

-

OC Limbaži/MSĢ

BIGBANK Tartu

10/11/2019 - 16:00

Jēkabpils Sporta nams

10/11/2019 - 16:00

10/11/2019 - 16:00

SK Jēkabpils Lūši

-

BIGBANK Tartu


10/11/2019 - 16:00

-

SK Jēkabpils Lūši

BIGBANK Tartu

10/11/2019 - 16:00

Limbaži 3.Sec.school SH

10/11/2019 - 16:00

10/11/2019 - 16:00

OC Limbaži/MSĢ

-

TalTech


10/11/2019 - 16:00

-

OC Limbaži/MSĢ

TalTech

10/11/2019 - 17:00

Kuressaare SH

10/11/2019 - 17:00

10/11/2019 - 17:00

SAAREMAA VK

-

RTU/Robežsardze


10/11/2019 - 17:00

-

SAAREMAA VK

RTU/Robežsardze



Round 2

No Matches Appointed Yet



Round 3

No Matches Appointed Yet

Play-off Play-off Matches

Quater final

No Matches Appointed Yet



Semifinal

No Matches Appointed Yet



Finals

No Matches Appointed Yet