Baltic League 22/23

Baltic League 22/23

select
Regular Season Regular Season Matches

Regular Season

01/10/2022 - 17:00

Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak

01/10/2022 - 17:00

01/10/2022 - 17:00

BIGBANK Tartu

2 - 3

Selver/TalTech


01/10/2022 - 17:00

2 - 3

BIGBANK Tartu

Selver/TalTech

02/10/2022 - 17:00

Võru SH

02/10/2022 - 17:00

02/10/2022 - 17:00

Barrus/Võru VK

3 - 1

PÄRNU VK


02/10/2022 - 17:00

3 - 1

Barrus/Võru VK

PÄRNU VK

05/10/2022 - 19:00

Võru SH

05/10/2022 - 19:00

05/10/2022 - 19:00

Barrus/Võru VK

3 - 0

Selver/TalTech

Unt Jaanika
Vanaveski Kristjan

05/10/2022 - 19:00

3 - 0

Barrus/Võru VK

Selver/TalTech

08/10/2022 - 17:00

Pärnu SH

08/10/2022 - 17:00

08/10/2022 - 17:00

PÄRNU VK

0 - 3

BIGBANK Tartu

Vitsur Marek
Põldemaa Kaarel

08/10/2022 - 17:00

0 - 3

PÄRNU VK

BIGBANK Tartu

08/10/2022 - 17:00

Jurmalas State gymnasium sport hall

08/10/2022 - 17:00

08/10/2022 - 17:00

RTU/Robežsardze/Jūrmala

3 - 2

Daugavpils Universitāte/Ezerzeme

Kurtišs Salvis
Minins Iļja

08/10/2022 - 17:00

3 - 2

RTU/Robežsardze/Jūrmala

Daugavpils Universitāte/Ezerzeme

09/10/2022 - 17:00

Jurmalas State gymnasium sport hall

09/10/2022 - 17:00

09/10/2022 - 17:00

RTU/Robežsardze/Jūrmala

1 - 3

SK Jēkabpils Lūši

Minins Iļja
Kurtišs Salvis

09/10/2022 - 17:00

1 - 3

RTU/Robežsardze/Jūrmala

SK Jēkabpils Lūši

12/10/2022 - 19:00

Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak

12/10/2022 - 19:00

12/10/2022 - 19:00

BIGBANK Tartu

3 - 1

Barrus/Võru VK

Varblane Erko
Unt Jaanika

12/10/2022 - 19:00

3 - 1

BIGBANK Tartu

Barrus/Võru VK

15/10/2022 - 17:00

Võru SH

15/10/2022 - 17:00

15/10/2022 - 17:00

Barrus Võru VK

1 - 3

RTU/Robežsardze/Jūrmala

Murulo Rauno
Käpa Argo

15/10/2022 - 17:00

1 - 3

Barrus Võru VK

RTU/Robežsardze/Jūrmala

15/10/2022 - 18:00

Daugavpils BJSS SH

15/10/2022 - 18:00

15/10/2022 - 18:00

Ezerzeme/DU

1 - 3

Selver/TalTech

Cemodanovs Nikolajs
Lazdovskis Aleksejs

15/10/2022 - 18:00

1 - 3

Ezerzeme/DU

Selver/TalTech

15/10/2022 - 18:00

Jēkabpils Sporta nams

15/10/2022 - 18:00

15/10/2022 - 18:00

Jēkabpils Lūši

0 - 3

PÄRNU VK

Poršņevs Pāvels
Mičs Juris

15/10/2022 - 18:00

0 - 3

Jēkabpils Lūši

PÄRNU VK

16/10/2022 - 16:00

Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak

16/10/2022 - 16:00

16/10/2022 - 16:00

BIGBANK Tartu

3 - 0

RTU/Robežsardze/Jūrmala

Vanaveski Kristjan
Orgvee Siim

16/10/2022 - 16:00

3 - 0

BIGBANK Tartu

RTU/Robežsardze/Jūrmala

16/10/2022 - 16:00

Jēkabpils Sporta nams

16/10/2022 - 16:00

16/10/2022 - 16:00

Jēkabpils Lūši

0 - 3

Selver/TalTech

Piševs Rolands
Kurtišs Salvis

16/10/2022 - 16:00

0 - 3

Jēkabpils Lūši

Selver/TalTech

16/10/2022 - 18:00

Daugavpils BJSS SH

16/10/2022 - 18:00

16/10/2022 - 18:00

Ezerzeme/DU

3 - 1

PÄRNU VK

Cemodanovs Nikolajs
Lazdovskis Aleksejs

16/10/2022 - 18:00

3 - 1

Ezerzeme/DU

PÄRNU VK

22/10/2022 - 17:00

TalTech SH

22/10/2022 - 17:00

22/10/2022 - 17:00

Selver/TalTech

3 - 0

RTU/Robežsardze/Jūrmala

Kõiv Tiit
Käpa Imre

22/10/2022 - 17:00

3 - 0

Selver/TalTech

RTU/Robežsardze/Jūrmala

22/10/2022 - 18:00

Daugavpils BJSS SH

22/10/2022 - 18:00

22/10/2022 - 18:00

Ezerzeme/DU

1 - 3

BIGBANK Tartu

Cemodanovs Nikolajs
Lazdovskis Aleksejs

22/10/2022 - 18:00

1 - 3

Ezerzeme/DU

BIGBANK Tartu

22/10/2022 - 18:00

Jēkabpils Sporta nams

22/10/2022 - 18:00

22/10/2022 - 18:00

Jēkabpils Lūši

3 - 0

Barrus Võru VK

Ozoliņš Ilgvars
Minins Iļja

22/10/2022 - 18:00

3 - 0

Jēkabpils Lūši

Barrus Võru VK

23/10/2022 - 16:00

Jēkabpils Sporta nams

23/10/2022 - 16:00

23/10/2022 - 16:00

Jēkabpils Lūši

1 - 3

BIGBANK Tartu

Kurtišs Salvis
Piševs Rolands

23/10/2022 - 16:00

1 - 3

Jēkabpils Lūši

BIGBANK Tartu

23/10/2022 - 17:00

Pärnu SH

23/10/2022 - 17:00

23/10/2022 - 17:00

PÄRNU VK

0 - 3

RTU/Robežsardze/Jūrmala

Strandson Risto
Horn Ats

23/10/2022 - 17:00

0 - 3

PÄRNU VK

RTU/Robežsardze/Jūrmala

23/10/2022 - 18:00

Daugavpils BJSS SH

23/10/2022 - 18:00

23/10/2022 - 18:00

Ezerzeme/DU

2 - 3

Barrus Võru VK

Lazdovskis Aleksejs
Cemodanovs Nikolajs

23/10/2022 - 18:00

2 - 3

Ezerzeme/DU

Barrus Võru VK

26/10/2022 - 19:00

TalTech SH

26/10/2022 - 19:00

26/10/2022 - 19:00

Selver/TalTech

3 - 0

PÄRNU VK

Strandson Risto
Varblane Erko

26/10/2022 - 19:00

3 - 0

Selver/TalTech

PÄRNU VK

29/10/2022 - 17:00

Pärnu SH

29/10/2022 - 17:00

29/10/2022 - 17:00

PÄRNU VK

1 - 3

Barrus Võru VK

Orgvee Siim
Kõiv Tiit

29/10/2022 - 17:00

1 - 3

PÄRNU VK

Barrus Võru VK

29/10/2022 - 18:00

Daugavpils BJSS SH

29/10/2022 - 18:00

29/10/2022 - 18:00

Ezerzeme/DU

2 - 3

RTU/Robežsardze/Jūrmala

Cemodanovs Nikolajs
Lazdovskis Aleksejs

29/10/2022 - 18:00

2 - 3

Ezerzeme/DU

RTU/Robežsardze/Jūrmala

30/10/2022 - 16:00

Jēkabpils Sporta nams

30/10/2022 - 16:00

30/10/2022 - 16:00

Jēkabpils Lūši

3 - 0

RTU/Robežsardze/Jūrmala

Kurtišs Salvis
Minins Iļja

30/10/2022 - 16:00

3 - 0

Jēkabpils Lūši

RTU/Robežsardze/Jūrmala

30/10/2022 - 17:00

TalTech SH

30/10/2022 - 17:00

30/10/2022 - 17:00

Selver/TalTech

2 - 3

BIGBANK Tartu

Käpa Imre
Vitsur Marek

30/10/2022 - 17:00

2 - 3

Selver/TalTech

BIGBANK Tartu

05/11/2022 - 17:00

Võru SH

05/11/2022 - 17:00

05/11/2022 - 17:00

Barrus Võru VK

2 - 3

BIGBANK Tartu

Käpa Argo
Orgvee Siim

05/11/2022 - 17:00

2 - 3

Barrus Võru VK

BIGBANK Tartu

05/11/2022 - 19:00

Pärnu SH

05/11/2022 - 19:00

05/11/2022 - 19:00

PÄRNU VK

1 - 3

Jēkabpils Lūši

Horn Ats
Strandson Risto

05/11/2022 - 19:00

1 - 3

PÄRNU VK

Jēkabpils Lūši

05/11/2022 - 19:30

TalTech SH

05/11/2022 - 19:30

05/11/2022 - 19:30

Selver/TalTech

3 - 0

Ezerzeme/DU

Põldemaa Kaarel
Varblane Erko

05/11/2022 - 19:30

3 - 0

Selver/TalTech

Ezerzeme/DU

06/11/2022 - 17:00

TalTech SH

06/11/2022 - 17:00

06/11/2022 - 17:00

Selver/TalTech

3 - 0

Jēkabpils Lūši

Vitsur Marek
Kõiv Tiit

06/11/2022 - 17:00

3 - 0

Selver/TalTech

Jēkabpils Lūši

06/11/2022 - 17:00

Pärnu SH

06/11/2022 - 17:00

06/11/2022 - 17:00

PÄRNU VK

3 - 2

Ezerzeme/DU

Strandson Risto
Horn Ats

06/11/2022 - 17:00

3 - 2

PÄRNU VK

Ezerzeme/DU

09/11/2022 - 19:00

TalTech SH

09/11/2022 - 19:00

09/11/2022 - 19:00

Selver/TalTech

3 - 1

Barrus Võru VK

Kõiv Tiit
Põldemaa Kaarel

09/11/2022 - 19:00

3 - 1

Selver/TalTech

Barrus Võru VK

12/11/2022 - 18:00

Daugavpils BJSS SH

12/11/2022 - 18:00

12/11/2022 - 18:00

Ezerzeme/DU

2 - 3

Jēkabpils Lūši

Cemodanovs Nikolajs
Lazdovskis Aleksejs

12/11/2022 - 18:00

2 - 3

Ezerzeme/DU

Jēkabpils Lūši

12/11/2022 - 20:30

OC RĪGA

12/11/2022 - 20:30

12/11/2022 - 20:30

RTU/Robežsardze/Jūrmala

2 - 3

Selver/TalTech

Piševs Rolands
Ozoliņš Ilgvars

12/11/2022 - 20:30

2 - 3

RTU/Robežsardze/Jūrmala

Selver/TalTech

13/11/2022 - 18:00

OC RĪGA

13/11/2022 - 18:00

13/11/2022 - 18:00

RTU/Robežsardze/Jūrmala

3 - 1

PÄRNU VK

Piševs Rolands
Bergmanis Arnis

13/11/2022 - 18:00

3 - 1

RTU/Robežsardze/Jūrmala

PÄRNU VK

19/11/2022 - 17:00

Jurmalas State gymnasium sport hall

19/11/2022 - 17:00

19/11/2022 - 17:00

RTU/Robežsardze/Jūrmala

3 - 0

Barrus Võru VK

Kurtišs Salvis
Ozoliņš Ilgvars

19/11/2022 - 17:00

3 - 0

RTU/Robežsardze/Jūrmala

Barrus Võru VK

20/11/2022 - 17:00

Jurmalas State gymnasium sport hall

20/11/2022 - 17:00

20/11/2022 - 17:00

RTU/Robežsardze/Jūrmala

3 - 1

Barrus Võru VK

Ozoliņš Ilgvars
Kurtišs Salvis

20/11/2022 - 17:00

3 - 1

RTU/Robežsardze/Jūrmala

Barrus Võru VK

26/11/2022 - 17:00

Võru SH

26/11/2022 - 17:00

26/11/2022 - 17:00

Barrus Võru VK

0 - 3

Jēkabpils Lūši

Käpa Argo
Keel Are

26/11/2022 - 17:00

0 - 3

Barrus Võru VK

Jēkabpils Lūši

26/11/2022 - 18:00

A.Le Coq Sports Hall

26/11/2022 - 18:00

26/11/2022 - 18:00

BIGBANK Tartu

3 - 0

Ezerzeme/DU

Orgvee Siim
Unt Jaanika

26/11/2022 - 18:00

3 - 0

BIGBANK Tartu

Ezerzeme/DU

27/11/2022 - 14:00

A.Le Coq Sports Hall

27/11/2022 - 14:00

27/11/2022 - 14:00

BIGBANK Tartu

3 - 2

Jēkabpils Lūši

Murulo Toomas
Unt Jaanika

27/11/2022 - 14:00

3 - 2

BIGBANK Tartu

Jēkabpils Lūši

27/11/2022 - 17:00

Võru SH

27/11/2022 - 17:00

27/11/2022 - 17:00

Barrus Võru VK

1 - 3

Ezerzeme/DU

Keel Are
Käpa Argo

27/11/2022 - 17:00

1 - 3

Barrus Võru VK

Ezerzeme/DU

27/11/2022 - 17:00

Pärnu SH

27/11/2022 - 17:00

27/11/2022 - 17:00

PÄRNU VK

2 - 3

Selver/TalTech

Varblane Erko
Käpa Imre

27/11/2022 - 17:00

2 - 3

PÄRNU VK

Selver/TalTech

03/12/2022 - 17:00

Jurmalas State gymnasium sport hall

03/12/2022 - 17:00

03/12/2022 - 17:00

RTU/Robežsardze/Jūrmala

3 - 1

Jēkabpils Lūši

Piševs Rolands
Ivanovs Jānis

03/12/2022 - 17:00

3 - 1

RTU/Robežsardze/Jūrmala

Jēkabpils Lūši

03/12/2022 - 17:00

Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak

03/12/2022 - 17:00

03/12/2022 - 17:00

BIGBANK Tartu

3 - 0

PÄRNU VK

Vanaveski Kristjan
Murulo Toomas

03/12/2022 - 17:00

3 - 0

BIGBANK Tartu

PÄRNU VK

04/12/2022 - 17:00

Jurmalas State gymnasium sport hall

04/12/2022 - 17:00

04/12/2022 - 17:00

RTU/Robežsardze/Jūrmala

0 - 3

Ezerzeme/DU

Ozoliņš Ilgvars
Piševs Rolands

04/12/2022 - 17:00

0 - 3

RTU/Robežsardze/Jūrmala

Ezerzeme/DU

04/12/2022 - 17:00

Võru SH

04/12/2022 - 17:00

04/12/2022 - 17:00

Barrus Võru VK

0 - 3

Selver/TalTech

Murulo Toomas
Vanaveski Kristjan

04/12/2022 - 17:00

0 - 3

Barrus Võru VK

Selver/TalTech

10/12/2022 - 18:00

Jēkabpils Sporta nams

10/12/2022 - 18:00

10/12/2022 - 18:00

Jēkabpils Lūši

-

Ezerzeme/DU

Kurtišs Salvis
Piševs Rolands

10/12/2022 - 18:00

-

Jēkabpils Lūši

Ezerzeme/DU

11/12/2022 - 17:00

Pärnu SH

11/12/2022 - 17:00

11/12/2022 - 17:00

PÄRNU VK

-

Barrus Võru VK

Põldemaa Kaarel
Vitsur Marek

11/12/2022 - 17:00

-

PÄRNU VK

Barrus Võru VK

07/01/2023 - 16:00

TalTech SH

07/01/2023 - 16:00

07/01/2023 - 16:00

Selver/TalTech

-

Jēkabpils Lūši


07/01/2023 - 16:00

-

Selver/TalTech

Jēkabpils Lūši

07/01/2023 - 17:00

Pärnu SH

07/01/2023 - 17:00

07/01/2023 - 17:00

PÄRNU VK

-

Ezerzeme/DU


07/01/2023 - 17:00

-

PÄRNU VK

Ezerzeme/DU

07/01/2023 - 17:00

Jurmalas State gymnasium sport hall

07/01/2023 - 17:00

07/01/2023 - 17:00

RTU/Robežsardze/Jūrmala

-

BIGBANK Tartu


07/01/2023 - 17:00

-

RTU/Robežsardze/Jūrmala

BIGBANK Tartu