Optibet Baltic Women`s Volleyball League 22/23

Optibet Baltic Women`s Volleyball League 22/23

select
Main Tournament Main Tournament Matches

Regular Season

01/10/2022 - 15:00

Võru Spordikool

01/10/2022 - 15:00

01/10/2022 - 15:00

Barrus/Võru VK

3 - 1

Audentes SG/NK


01/10/2022 - 15:00

3 - 1

Barrus/Võru VK

Audentes SG/NK

02/10/2022 - 13:00

Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak

02/10/2022 - 13:00

02/10/2022 - 13:00

TÜ/Bigbank

0 - 3

Audentes SG/NK


02/10/2022 - 13:00

0 - 3

TÜ/Bigbank

Audentes SG/NK

15/10/2022 - 17:00

Audentese SH väike saal

15/10/2022 - 17:00

15/10/2022 - 17:00

Audentes SG/NK

1 - 3

Riga Volleyball School/LU


15/10/2022 - 17:00

1 - 3

Audentes SG/NK

Riga Volleyball School/LU

15/10/2022 - 18:00

TalTech SH

15/10/2022 - 18:00

15/10/2022 - 18:00

TalTech/Tradehouse

3 - 0

RSU/MSG


15/10/2022 - 18:00

3 - 0

TalTech/Tradehouse

RSU/MSG

15/10/2022 - 18:00

Jonava Sporto Centras

15/10/2022 - 18:00

15/10/2022 - 18:00

Jonavos ,,Aušrinė''

3 - 0

Barrus/Võru VK


15/10/2022 - 18:00

3 - 0

Jonavos ,,Aušrinė''

Barrus/Võru VK

15/10/2022 - 18:00

Jelgava Sport hall

15/10/2022 - 18:00

15/10/2022 - 18:00

VK Jelgava

2 - 3

SUFA klubs/DU

Bergmanis Arnis
Tiliba Una

15/10/2022 - 18:00

2 - 3

VK Jelgava

SUFA klubs/DU

15/10/2022 - 19:00

ASU SC

15/10/2022 - 19:00

15/10/2022 - 19:00

Kaunas-VDU

3 - 0

TÜ/Bigbank


15/10/2022 - 19:00

3 - 0

Kaunas-VDU

TÜ/Bigbank

16/10/2022 - 12:00

ASU SC

16/10/2022 - 12:00

16/10/2022 - 12:00

Kaunas-VDU

3 - 0

Barrus/Võru VK


16/10/2022 - 12:00

3 - 0

Kaunas-VDU

Barrus/Võru VK

16/10/2022 - 13:00

Audentese SH suur saal

16/10/2022 - 13:00

16/10/2022 - 13:00

Audentes SG/NK

3 - 2

RSU/MSG


16/10/2022 - 13:00

3 - 2

Audentes SG/NK

RSU/MSG

16/10/2022 - 13:00

Jonavos Sports Arena

16/10/2022 - 13:00

16/10/2022 - 13:00

Jonavos ,,Aušrinė''

3 - 1

TÜ/Bigbank


16/10/2022 - 13:00

3 - 1

Jonavos ,,Aušrinė''

TÜ/Bigbank

16/10/2022 - 15:00

TalTech SH

16/10/2022 - 15:00

16/10/2022 - 15:00

TalTech/Tradehouse

3 - 1

Riga Volleyball School/LU


16/10/2022 - 15:00

3 - 1

TalTech/Tradehouse

Riga Volleyball School/LU

22/10/2022 - 13:00

Audentese SH suur saal

22/10/2022 - 13:00

22/10/2022 - 13:00

Audentes SG/NK

0 - 3

TalTech/Tradehouse

Vitsur Marek
Varblane Erko

22/10/2022 - 13:00

0 - 3

Audentes SG/NK

TalTech/Tradehouse

22/10/2022 - 17:00

Võru SH

22/10/2022 - 17:00

22/10/2022 - 17:00

Barrus/Võru VK

0 - 3

RSU/MSG


22/10/2022 - 17:00

0 - 3

Barrus/Võru VK

RSU/MSG

22/10/2022 - 18:00

ASU SC

22/10/2022 - 18:00

22/10/2022 - 18:00

Kaunas-VDU

3 - 1

VK Jelgava


22/10/2022 - 18:00

3 - 1

Kaunas-VDU

VK Jelgava

22/10/2022 - 18:00

Jonavos Sports Arena

22/10/2022 - 18:00

22/10/2022 - 18:00

Jonavos ,,Aušrinė''

3 - 0

SUFA klubs/DU


22/10/2022 - 18:00

3 - 0

Jonavos ,,Aušrinė''

SUFA klubs/DU

22/10/2022 - 19:00

Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak

22/10/2022 - 19:00

22/10/2022 - 19:00

TÜ/Bigbank

1 - 3

Riga Volleyball School/LU


22/10/2022 - 19:00

1 - 3

TÜ/Bigbank

Riga Volleyball School/LU

23/10/2022 - 12:00

ASU SC

23/10/2022 - 12:00

23/10/2022 - 12:00

Kaunas-VDU

3 - 0

SUFA klubs/DU


23/10/2022 - 12:00

3 - 0

Kaunas-VDU

SUFA klubs/DU

23/10/2022 - 13:00

Jonava Sporto Centras

23/10/2022 - 13:00

23/10/2022 - 13:00

Jonavos ,,Aušrinė''

3 - 0

VK Jelgava


23/10/2022 - 13:00

3 - 0

Jonavos ,,Aušrinė''

VK Jelgava

23/10/2022 - 13:00

Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak

23/10/2022 - 13:00

23/10/2022 - 13:00

TÜ/Bigbank

1 - 3

RSU/MSG


23/10/2022 - 13:00

1 - 3

TÜ/Bigbank

RSU/MSG

23/10/2022 - 13:00

Võru SH

23/10/2022 - 13:00

23/10/2022 - 13:00

Barrus/Võru VK

0 - 3

Riga Volleyball School/LU


23/10/2022 - 13:00

0 - 3

Barrus/Võru VK

Riga Volleyball School/LU

05/11/2022 - 18:00

Riga VS SH

05/11/2022 - 18:00

05/11/2022 - 18:00

Riga Volleyball School/LU

3 - 2

Kaunas-VDU

Poršņevs Pāvels
Zaļmežs-Grīnvalds Rolands

05/11/2022 - 18:00

3 - 2

Riga Volleyball School/LU

Kaunas-VDU

05/11/2022 - 18:00

OC RĪGA

05/11/2022 - 18:00

05/11/2022 - 18:00

RSU/MSG

1 - 3

Jonavos ,,Aušrinė''

Jankovskis Valdis
Mičs Juris

05/11/2022 - 18:00

1 - 3

RSU/MSG

Jonavos ,,Aušrinė''

05/11/2022 - 18:00

Daugavpils Sport School SH

05/11/2022 - 18:00

05/11/2022 - 18:00

SUFA klubs/DU

1 - 3

TalTech/Tradehouse

Naidjonkos Francis
Lazdovskis Aleksejs

05/11/2022 - 18:00

1 - 3

SUFA klubs/DU

TalTech/Tradehouse

06/11/2022 - 14:00

Jelgava Sport hall

06/11/2022 - 14:00

06/11/2022 - 14:00

VK Jelgava

1 - 3

TalTech/Tradehouse

Bergmanis Arnis
Tiliba Una

06/11/2022 - 14:00

1 - 3

VK Jelgava

TalTech/Tradehouse

06/11/2022 - 15:00

OC RĪGA

06/11/2022 - 15:00

06/11/2022 - 15:00

RSU/MSG

3 - 1

Kaunas-VDU

Ozoliņš Ilgvars
Mičs Juris

06/11/2022 - 15:00

3 - 1

RSU/MSG

Kaunas-VDU

06/11/2022 - 16:00

Riga VS SH

06/11/2022 - 16:00

06/11/2022 - 16:00

Riga Volleyball School/LU

1 - 3

Jonavos ,,Aušrinė''

Ivanovs Jānis
Jankovskis Valdis

06/11/2022 - 16:00

1 - 3

Riga Volleyball School/LU

Jonavos ,,Aušrinė''

06/11/2022 - 17:00

Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak

06/11/2022 - 17:00

06/11/2022 - 17:00

TÜ/Bigbank

3 - 0

Barrus/Võru VK

Unt Jaanika
Jõesaar Olavi

06/11/2022 - 17:00

3 - 0

TÜ/Bigbank

Barrus/Võru VK

12/11/2022 - 18:00

TalTech SH

12/11/2022 - 18:00

12/11/2022 - 18:00

TalTech/Tradehouse

3 - 0

Kaunas-VDU


12/11/2022 - 18:00

3 - 0

TalTech/Tradehouse

Kaunas-VDU

12/11/2022 - 18:00

Riga VS SH

12/11/2022 - 18:00

12/11/2022 - 18:00

Riga Volleyball School/LU

3 - 2

VK Jelgava

Minins Iļja
Zaiženijs Edgars

12/11/2022 - 18:00

3 - 2

Riga Volleyball School/LU

VK Jelgava

12/11/2022 - 18:00

OC RĪGA

12/11/2022 - 18:00

12/11/2022 - 18:00

RSU/MSG

3 - 2

SUFA klubs/DU

Ozoliņš Ilgvars
Piševs Rolands

12/11/2022 - 18:00

3 - 2

RSU/MSG

SUFA klubs/DU

13/11/2022 - 12:00

Audentese SH suur saal

13/11/2022 - 12:00

13/11/2022 - 12:00

Audentes SG/NK

2 - 3

Kaunas-VDU


13/11/2022 - 12:00

2 - 3

Audentes SG/NK

Kaunas-VDU

13/11/2022 - 15:00

OC RĪGA

13/11/2022 - 15:00

13/11/2022 - 15:00

RSU/MSG

2 - 3

VK Jelgava

Bergmanis Arnis
Piševs Rolands

13/11/2022 - 15:00

2 - 3

RSU/MSG

VK Jelgava

13/11/2022 - 16:00

Riga VS SH

13/11/2022 - 16:00

13/11/2022 - 16:00

Riga Volleyball School/LU

3 - 1

SUFA klubs/DU

Mičs Juris
Zaļmežs-Grīnvalds Rolands

13/11/2022 - 16:00

3 - 1

Riga Volleyball School/LU

SUFA klubs/DU

19/11/2022 - 17:00

Audentese SH suur saal

19/11/2022 - 17:00

19/11/2022 - 17:00

Audentes SG/NK

0 - 3

Jonavos ,,Aušrinė''


19/11/2022 - 17:00

0 - 3

Audentes SG/NK

Jonavos ,,Aušrinė''

19/11/2022 - 18:00

Jelgava Sport hall

19/11/2022 - 18:00

19/11/2022 - 18:00

VK Jelgava

2 - 3

TÜ/Bigbank

Tiliba Una
Plēsnieks Māris

19/11/2022 - 18:00

2 - 3

VK Jelgava

TÜ/Bigbank

19/11/2022 - 18:00

Daugavpils Sport School SH

19/11/2022 - 18:00

19/11/2022 - 18:00

SUFA klubs/DU

1 - 3

Barrus/Võru VK

Cemodanovs Nikolajs
Lazdovskis Aleksejs

19/11/2022 - 18:00

1 - 3

SUFA klubs/DU

Barrus/Võru VK

19/11/2022 - 19:00

Riga VS SH

19/11/2022 - 19:00

19/11/2022 - 19:00

Riga Volleyball School/LU

3 - 0

RSU/MSG

Zaļmežs-Grīnvalds Rolands
Ivanovs Jānis

19/11/2022 - 19:00

3 - 0

Riga Volleyball School/LU

RSU/MSG

20/11/2022 - 14:00

TalTech SH

20/11/2022 - 14:00

20/11/2022 - 14:00

TalTech/Tradehouse

3 - 2

Jonavos ,,Aušrinė''


20/11/2022 - 14:00

3 - 2

TalTech/Tradehouse

Jonavos ,,Aušrinė''

20/11/2022 - 14:00

Jelgava novada Sporta centrs

20/11/2022 - 14:00

20/11/2022 - 14:00

VK Jelgava

3 - 1

Barrus/Võru VK

Mičs Juris
Tiliba Una

20/11/2022 - 14:00

3 - 1

VK Jelgava

Barrus/Võru VK

20/11/2022 - 16:00

Daugavpils Sport School SH

20/11/2022 - 16:00

20/11/2022 - 16:00

SUFA klubs/DU

2 - 3

TÜ/Bigbank

Cemodanovs Nikolajs
Lazdovskis Aleksejs

20/11/2022 - 16:00

2 - 3

SUFA klubs/DU

TÜ/Bigbank

23/11/2022 - 18:00

Võru SH

23/11/2022 - 18:00

23/11/2022 - 18:00

Barrus/Võru VK

0 - 3

TalTech/Tradehouse

Käpa Argo
Murulo Rauno

23/11/2022 - 18:00

0 - 3

Barrus/Võru VK

TalTech/Tradehouse

26/11/2022 - 18:00

Jelgava Sport hall

26/11/2022 - 18:00

26/11/2022 - 18:00

VK Jelgava

3 - 0

Audentes SG/NK

Bergmanis Arnis
Mičs Juris

26/11/2022 - 18:00

3 - 0

VK Jelgava

Audentes SG/NK

27/11/2022 - 16:00

Daugavpils Sport School SH

27/11/2022 - 16:00

27/11/2022 - 16:00

SUFA klubs/DU

3 - 2

Audentes SG/NK

Cemodanovs Nikolajs
Lazdovskis Aleksejs

27/11/2022 - 16:00

3 - 2

SUFA klubs/DU

Audentes SG/NK

03/12/2022 - 16:00

Daugavpils Sport School SH

03/12/2022 - 16:00

03/12/2022 - 16:00

SUFA klubs/DU

1 - 3

RSU/MSG

Lazdovskis Aleksejs
Naidjonkos Francis

03/12/2022 - 16:00

1 - 3

SUFA klubs/DU

RSU/MSG

03/12/2022 - 17:00

Audentese SH suur saal

03/12/2022 - 17:00

03/12/2022 - 17:00

Audentes SG/NK

1 - 3

TÜ/Bigbank

Kaart Kaidur
Rummi Uku

03/12/2022 - 17:00

1 - 3

Audentes SG/NK

TÜ/Bigbank

03/12/2022 - 18:00

TalTech SH

03/12/2022 - 18:00

03/12/2022 - 18:00

TalTech/Tradehouse

3 - 0

Barrus/Võru VK

Pikkpõld Meelis
Vitsur Marek

03/12/2022 - 18:00

3 - 0

TalTech/Tradehouse

Barrus/Võru VK

03/12/2022 - 18:00

Jonavos Sports Arena

03/12/2022 - 18:00

03/12/2022 - 18:00

Jonavos ,,Aušrinė''

1 - 3

Kaunas-VDU


03/12/2022 - 18:00

1 - 3

Jonavos ,,Aušrinė''

Kaunas-VDU

04/12/2022 - 13:00

Audentese SH suur saal

04/12/2022 - 13:00

04/12/2022 - 13:00

Audentes SG/NK

3 - 2

Barrus/Võru VK

Varblane Erko
Pikkpõld Meelis

04/12/2022 - 13:00

3 - 2

Audentes SG/NK

Barrus/Võru VK